Niszczarki biurowe HSM to Ideane rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się w pewny sposób zbędnych dokumentów papierowych lub innych nośników danych (dyskietki, płyty CD). Niszczarki HSM oferują różne rodzaje cięcia (paski i ścinki) w stopniach bezpieczeństwa od 2 do 6 i są przeznaczone są do użytku w domu i w biurze jako...
Niszczarki biurowe HSM to Ideane rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się w pewny sposób zbędnych dokumentów papierowych lub innych nośników danych (dyskietki, płyty CD). Niszczarki HSM oferują różne rodzaje cięcia (paski i ścinki) w stopniach bezpieczeństwa od 2 do 6 i są przeznaczone są do użytku w domu i w biurze jako urządzenia przybiurkowe, a także jako niszczarki dla całych działów dużych instytucji.
Podkategorie
ShredStar to seria przybiurkowych niszczarek do małych biur i zastosowań osobistych. ShredStary dbają o Twoją prywatność w miejscu gdzie powstają dokumenty - przy stanowisku pracy. Wybrane modele tych urządzeń niszczą płyty CD, a nawet dyskietki. Są łatwe w obsłudze i posiadają przejrzyste interfejsy.
Seria niszczarek Securio AF to urządzenia symbolizujące jakość "Made in Germany", ale także stylistykę przyjazną współczesnym biurom. Ich doskonałość poparta jest systemami oszczędzania energii, a także komforcie obsług. Mobilne urządzenie oparte o technologie gwarantującą najwyższą wydajność.
Seria niszczarek Securio to urządzenia symbolizujące jakość "Made in Germany", ale także stylistykę przyjazną współczesnym biurom. Ich doskonałość poparta jest systemami oszczędzania energii, a także komforcie obsługi. Niszczarki Securio dzielą się na trzy kategorie:
C - Małe biuro, dom,
B - Użytek biurowy,
P - Zastosowanie profesjonalne.
HSM Classic to niszczarki wyprodukowane w oparciu o ideologię "Made in Germany". Jakość ma tu zatem pierwsze miejsce. Trwałe komponenty, które pozwalają na uzyskanie świetnych parametrów, a także pracy ciągłej. Niszczarki tego typu posiadają funkcję automatycznego uruchomienia za pomocą fotokomórki oraz autorewers.
Kombinacje niszcząco-prasujące stanowią kompletne kompaktowe instalacje utylizacyjne. Po pierwsze zapewniają bezpieczeństwo danych do stopnia bezpieczeństwa P-5, po drugie kompresują zniszczony materiał w poręczne, łatwe do transportowania bele. Kombinacje niszcząco-belujące HSM znajdują zastosowanie przy niszczeniu dużych ilości dokumentów, np. w archiwach lub w przedsiębiorstwach zajmujących się profesjonalnym niszczeniem danych.
Kombinacje niszcząco-belujące wyróżniają się następującymi cechami:
Bezpieczne, zgodne z zasadami ochrony danych i ekonomiczne. Te niszczarki rozdrabniają dyski twarde i cyfrowe nośniki danych na bardzo małe elementy, dzięki czemu późniejsze odtworzenie danych nie jest możliwe.
ŚCINKI - 1x5 mmPOZIOM DIN - 7KOSZ - 205 litrówWYDAJNOŚĆ - 11 arkuszy. (A4/80g)