Niszczarki

Niszczarki

Urządzenia, które sprawdzą się w niszczeniu dokumentów w każdym domu, firmie, oraz na piętrach biurowych. Urządzenia oferowane przez nas są nie tylko bardzo solidne, ale także charakteryzują się wysokimi parametrami. Zachęcamy do dobrania urządzeń według Państwa wymogów. W swojej sprzedaży posiadamy niszczarki Kobra, HSM, Ideal, EBA, Opus, Fello...

Urządzenia, które sprawdzą się w niszczeniu dokumentów w każdym domu, firmie, oraz na piętrach biurowych. Urządzenia oferowane przez nas są nie tylko bardzo solidne, ale także charakteryzują się wysokimi parametrami. Zachęcamy do dobrania urządzeń według Państwa wymogów. W swojej sprzedaży posiadamy niszczarki Kobra, HSM, Ideal, EBA, Opus, Fellowes, Wallner.

Więcej

Niszczarki Jest 378 produktów.

Podkategorie

 • Niszczarki Kobra

  Niszczarki Kobra

  Niszczarki Kobra w niskiej cenie. Zgodnie z polskim prawem tajne dokumenty powinny być niszczone w sposób uniemożliwiający ich ponowne odczytanie. Przedstawiamy Państwu niszczarki, które niszczą bardzo duże ilości dokumentów naraz, np. archiwa, katalogi danych osobowych. Niszczarki Kobra to według specjalistów najlepsze niszczarki w Europie. Posiadają Certyfikat UNI EN ISO 9002.

  Monolityczne noże tnące pozwalają na ciągłą pracę bez obawy o przegrzanie, czy uszkodzenie. 

  Kobra - Najlepsze niszczarki produkowane w Europie!

  Niszczarki Kobra łączą w sobie znakomitą jakość zbudowania, niezawodność i zaufanie, które poparte wieloletnim doświadczeniem pozwoliło stworzyć najpełniejszą ofertę niszczarek.

 • Niszczarki HSM

  Niszczarki HSM

  Niszczarki biurowe HSM to Ideane rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się w pewny sposób zbędnych dokumentów papierowych lub innych nośników danych (dyskietki, płyty CD). Niszczarki HSM oferują różne rodzaje cięcia (paski i ścinki) w stopniach bezpieczeństwa od 2 do 6 i są przeznaczone są do użytku w domu i w biurze jako urządzenia przybiurkowe, a także jako niszczarki dla całych działów dużych instytucji.

 • Niszczarki Ideal

  Niszczarki IDEAL

  Nadzwyczajnie trwałe, bezpieczne i mocne niszczarki IDEAL.
  Od najmniejszej przybiurkowej niszczarki, aż po największe wysokowolumenowe urządzenie, urządzenia IDEAL zapewniają najwyższe standardy operacyjne oraz łatwość obsługi. Niszczarki IDEAL są zaprojektowane oraz wyprodukowane w Balingen, w Niemczech.

  IDEALe dostępne są w poziomach bezpieczeństwa od 1 do 7 DIN. Czuwają nad Twoim bezpieczeństwem od ponad 55 lat, tnąc nożami wykonanymi z najtwardszej, hartowanej stali.

  Innowacyjny system bezpieczeństwa SAFETY - PROTECTION - SYSTEM (SPS) wyznacza standard dla pewności i bezpieczeństwa. Wysoka jakość drewnianych pojemników dopełniają jakość produktów IDEAL.

  Jeśli chodzi o bezpieczeństwo - nie ilość papieru jest ważna, ale jego zawartość. Nawet, jeżeli chodzi o niewielką zawartość poufnych informacji, jedna strona może być interesująca dla kogoś, kto potrafi ją wykorzystać. Przybiurkowe urządzenia ideal chronią Twoje dokumenty tuż przy biurku, w miejscu, gdzie zostały stworzone.

 • Niszczarki EBA

  Niszczarki EBA

  Maszyny te są produkowane w Niemczech. Bez wątpienia aspirują do produktu Premium, osiągając doskonałość w zakresie jakości. Podczas projektowania, firma EBA kieruje się jakością, bezpieczeństwem pracy oraz funkcjonalnością.

  Najlepsze materiały użyte w procesie wytworzenia, oraz scisła kontrola podczas procesu wytworzenia gwarantuje, że niszczarki będą funkcjonowały bez zastrzeżeń.

 • Niszczarki Opus

  Niszczarki Opus

  Opus to nowatorska linia popularnych niszczarek dla domu i małych biur. Dzięki optymalizacji procesu produkcji oraz importu, urządzenia te charakteryzują się nieporównywalnie niską ceną. Powyższa firma oferuje Państwu nie tylko wysokie parametry, ale także ciekawy design. 

 • Niszczarki Fellowes

  Niszczarki Fellowes

  Niszczarki marki Fellowes są pierwszą linią obrony przed złodziejami bazującymi na utraconych dokumentach. Nasze maszyny są zbudowane tak, by były wytrzymałe, a także spełniały wiele parametrów jakościowych. Ponad to, niszczarki Fellowes są wyposażone w wiele innowacyjnych systemów, pomagających spełnić współczesne wymogi dotyczące niszczenia papieru.

  Co wyróżnia markę Fellowes? To obecnie najciekawszy produkt pod względem wyglądu. Niszczarka Fellowes może być poprostu traktowana jako biurowy mebel. Z pewnością nie oszpeci Twojego biura. Do tego zawiera wiele opatentowanych funkcji, których na próżno szukać w innych markach.

 • Niszczarki Wallner

  Niszczarki Wallner

  Niszczarki Wallner to nowa linia produktów o dużej wytrzymałości i ciekawym designie. Nowa konstrukcja noży tnących, metalowe przekładnie oraz ciekawy design powodują, iż urządzenia te doskonale sprzedają się na rynku. Urządzenia firmy Wallner dobrze sprawują się jako małe urządzenia przybiurkowe, ale także duże niszczarki (np. dla całego piętra).

  Kolorystyka czarno-srebrna sprawia, że niszczarki te doskonale wpasują się w niemalże każde wnętrze.

 • Niszczarki Tarnator
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 378 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 378 elementów